» Witamy na naszej stronie

rattan, technorattan, meble ogrodoweZajmujemy się sprzedażą mebli wykonanych z rattanu i technorattanu.
W swojej ofercie posiadamy meble ogrodowe, na taras, wypoczynkowe oraz szeroką ofertę mebli hotelowych, do restauracji i kawiarni (HORECA).

Meble rattanowe nadają unikalny klimat każdemu wnętrzu. Są wytwarzane ręcznie i charakteryzują się wielką niepowtarzalnością. Ich funkcjonalność sprawia, że doskonale nadają się do wszelkich pomieszczeń, od domów i mieszkań po hotele, biura czy restauracje.

W swojej ofercie proponujemy również meble technorattanowe (żywica syntetyczna). Wyszukany wygląd i wyjątkowa wytrzymałość to tylko dwie z wielu ich zalet.

Jeżeli szukasz mebli mogących bez trudu oprzeć się surowym warunkom całorocznego użytkowania na zewnątrz, zapraszamy do przejrzenia naszych kolekcji. Nasi producenci nie oszczędzają na materiałach, ani nie dostosowują produktów do budżetów. Być może znajdziesz tańsze meble technorattanowe, ale tylko my gwarantujemy najlepszą jakość wykorzystanych materiałów i solidność wykonania. Dajemy Ci również 2 letnią gwarancję na produkty techno rattanowe.

Na stronie przedstawiamy ofertę poglądową. Pełna oferta dostępna w naszym sklepie internetowym www.aisha-rattan.com Zamówienia zarówno ze strony internetowej jak i sklepu internetowego można złożyć telefonicznie bądź mailownie.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas info@aisha-rattan.com